Balaur Carrier(Draconic Dreadgion)


Vzhľad & Stavba

2.jpg

 

3.jpg

 

Táto gigantická vlajková loď, nazývaná Dreadgion, nesie na svojej palube Balaur bojovníkov. Tieto NPC postavy vám budú brániť v dobytí pevnosti, ale k tomu neskôr. Tieto obrovské konštrukcie, náramne pripomínajúce tie z filmu Star Trek, vyzerajú v pohybe ako obrovské lietajúce draky. Dreadgion sa skladá z viacerých častí, pričom len tri, môžu byť zasiahnuté, tieto časti majú obrovský počet HP a každú kryjú ďalšie časti lode. Doteraz sú najväčšou hrozbou v Abysse tieto Balaurské lode. Podľa skúseností z live serverov, dáva lv50 Templarovi s Unique výbavou 2-3k damage. Dokážu taktiež paralyzovať nepriateľa a útočiť na hráčov AoE útokmi.

 

Zbrane Dreadgionu

4.jpg 5.jpg
Jeden z kanónov..
Niekto sa nudí..
4.jpg 5.jpg
Reactor lode..

Ešte stále sa nudí...

4.jpg 5.jpg
Tohto sa vyvarujte.. Nedá si pokoj...

 

 

Veľkosť lode by sme mohli prirovnať k veľkosti fortress. Dreadgions sa bude pohybovať absolútne samostatne. Po tom čo sa priblíži k fortress, spustí sa animácie, pomocou ktorej sa pred Fortress dostane 8-10 Elitných lv50 bojovníkov. Títo nemajú najmenší problém zložiť Fortress Guardiana ,pričom im ostane ešte 4/5 HP. Pred ich spawnom budete upozornený hrou. Pokiaľ si myslíte, že budú len ďalším zdrojom AP, prípadne Kinah-mi, tak sa mýlite, pretože aj keď dropujú viac AP ako lv50 Elity mob v Abysse, budete sa im chcieť vyhnúť. Obyčajných hráčov si dávajú za pár sekúnd.

 

Spawn Dreadgionu

10.jpg 10.jpg
Upozornenie o príchode Balaur
Carrier uvidia všetci v Abysse.
Vpravo je prichádzajúci Courier.

10.jpg 10.jpg
Letia soby... Animácia pri vyloďovaní.

 

Do dnešných dní, nebola táto epická loď zostrelená a preto sa jej drop nepozná. Odhaduje sa, že je zdrojom tzv. Blue Draconic gear, ktorý by mal byť jeden z Top setov.

 

Balaur bojovníci sa delia na 2 vedľajšie kategórie: Balaur Hero a Balaur Elite.

Pre ich veľké aggro, ktoré im pomáha prežiť tým, že k sebe privolajú svojich súkmeňcov sa z nich stávajú ešte obávanejší nepriatelia. Najúčinnejšie spôsob ako s nimi bojovať, je natiahnúť aspoň jedného z nich do roha a zlikvidovať ho skôr, ako spôsobí ďalšie problémy. Veľmi ľahko sa dokážu prebojovať cez Fortress guardov.


Balaur Hero príšery

21.jpg 21.jpg
Elite Cleric
Elite Sorcerer
21.jpg 21.jpg
Elite Ranger Elite fighter 

Okolo Draconic courier je treba spomenúť ešte jeden zaujímavý fakt. Je to vrak lode, ležiaci v Top Abysse. Okolo neho sa pohybujú Draconic moby, ktorý boli členmi tejto posádky. Tu sa vśak naskytá iná dôležitá otázka. Kto ju porazil ?? Bol to Colossus ?? A keď to bol on, kedy sa to stalo ??

27.jpg

 

28.jpg
Loď se nachádza tu

 

Na týchto videách, môžete vzhliadnúť, ako vyzerá takáto loď v akcii a v plnej svojej kráse...

 

Preklad: Elliot

Zdroj: PowerWiki, AS